alarmsystémy

klimatizácie

centrálne vysávače

PDF

Montáž alarmov


Montážou alarmov sa zaoberáme už od roku 1993. Naše prvé kroky viedli od jednoduchších bezdrôtových systémov až po veľké zbernicové systémy so stovkami slučiek.

Dnešné moderné alarmsystémy sa vyrábajú v drôtovom, bezdrôtovom alebo hybridnom prevedení, kedy periférie (snímače, klávesnice, sirény, ovládače, výstupné prvky ovládania a iné) môžu byť buď s ústredňou drôtovo alebo bezdrôtovo spojené.

Výhody a nevýhody drôtových systémov

Tieto systémy doporučujeme inštalovať ak môžeme zabudovať káble od jednotlivých prvkov, najlepšie pri výstavbe objektu. Výhodou je priame spojenie s ústredňou, ktoré nevyžaduje batérie v snímačoch, a nie je limitované dostupnosťou bezdrôtového signálu. Nevýhodou je vyššia pracnosť pri inštalácii systému, prípadne ťažšia inštalácia do jestvujúcej budovy (drážkovanie, lištovanie).

Výhody a nevýhody bezdrôtových systémov

Výhodou bezdrôtových systémov je jednoduchá inštalácia bez potreby zásahu do stavby. Tieto systémy často inštalujeme v hotových domoch, firmách a tiež v budovách pamiatkovo chránených, v ktorých nie je možné zasahovať do stavby. Miernou nevýhodou voči drôtovému systému je nutnosť pravidelnej výmeny batérií v prvkoch, avšak intervaly výmeny sa v dnešných moderných systémoch posúvajú až na 3 roky.

PRODUKTY

WEBOVÉ STRÁNKY centrálne vysavače CYCLOVAC , klimatizácie LG electronics , zabezpečovacia technika JABLOTRON
CENA KLIMATÍZÁCIE

Porovnajte si ceny klimatizácie

Pomôžeme vám porovnať ceny klím a ich montáže. Nie vždy cenová ponuka na klimatizáciu obsahuje všetko čo potrebujete.

Takisto vám pomôžeme vyznať sa v rôznych cenových ponukách na elektronické zabezpečovacie systémy (EZS), alarmy a kamerové systémy.

Odborným porovnaním ponúk zabránite nepríjemnému prekvapeniu.

Ochrana osobných údajov

KLIMATIZÁCIE LG

KLIMATIZÁCIE LG

www.artcool.sk

centrálne vysávanie CYCLOVAC

www.cyclovac.sk

ZABEZPEČOVACIA TECHNIKA JABLOTRON

www.jablotron.sk

Z NAŠICH MONTÁŽÍ: klimatizácie - vzduchotechnika - alarmy - ezs