alarmsystémy

klimatizácie

centrálne vysávače

Zabezpečovacia technika JABLOTRON

Naša firma je už viac ako 13 rokov zmluvným partnerom spoločnosti Jablotron Slovakia s.r.o., dcérskej spoločnosti českého výrobcu zabezpečovacích systémov JABLOTRON Alarms.

Zabezpečujeme predaj, montáž , servis všetkych výrobkov spoločnosti Jablotron Slovakia s.r.o.

Spoločnosť Jablotron prešla od svojho založenia v roku 1990 veľký kus cesty a z firmy ktorú založili štyria nadšenci je dnes holdingová spoločnosť ktorá svoje výrobky predáva po celom svete. Jablotron mal vždy snahu hľadať si svoju vlastnú cestu a robiť veci inak ako ostatní.

 

V inteligentných riešeniach zabezpečovacích systémov Jablotron nájdete prvky vďaka ktorým je dnes JABLOTRON popredným výrobcom zabezpečovacích systémov nielen pre malé objekty.

PDF

JABLOTRON 100

JABLOTRON 100

Profesionálne zabezpečenie nikdy nebolo jednoduchšie. Rozšíriteľné, diaľkovo ovládané, jednoducho nastaviteľné. A naviac dobre vyzerá!

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový / zbernicový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre obytné priestory ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne apod. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné ťažkosti, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká.

Systém ponúka aj domácu automatizáciu, ovládanie spotrebičov na diaľku, riadenie kúrenia, zapínanie spotrebičov detektorom pohybu, detektorom otvorenia alebo diaľkovým ovládačom.

 

Viac technických informácií

 


PDF

GSM a GPS autoalarmy

GSM alarm nie je len zabezpečenie, ale príjemne prekvapí množstvom doplnkových funkcií.

GSM a GPS autoalarmy

Prioritou pri zabezpečení vozidla je samozrejme v prípade pokusu o krádež čo najskôr informovať užívateľa o probléme. Dôležité je aj to, aby ste dokázali rozlíšiť o aký problém sa jedná – či došlo k otvoreniu dverí, rozbitiu skla alebo pokus o odtiahnutie.

Na to Vám poslúži SMS s presným určením poplachu. Okrem zabezpečenia ale autoalarm slúži aj na ochranu akumulátora pred úplným vybitím, neželanému odťahu Políciou alebo upozorní, že ste vozidlo zabudli zamknúť.

PRODUKTY

WEBOVÉ STRÁNKY centrálne vysavače CYCLOVAC , klimatizácie LG electronics , zabezpečovacia technika JABLOTRON
CENA KLIMATÍZÁCIE

Porovnajte si ceny klimatizácie

Pomôžeme vám porovnať ceny klím a ich montáže. Nie vždy cenová ponuka na klimatizáciu obsahuje všetko čo potrebujete.

Takisto vám pomôžeme vyznať sa v rôznych cenových ponukách na elektronické zabezpečovacie systémy (EZS), alarmy a kamerové systémy.

Odborným porovnaním ponúk zabránite nepríjemnému prekvapeniu.

Ochrana osobných údajov

KLIMATIZÁCIE LG

KLIMATIZÁCIE LG

www.artcool.sk

centrálne vysávanie CYCLOVAC

www.cyclovac.sk

ZABEZPEČOVACIA TECHNIKA JABLOTRON

www.jablotron.sk

Z NAŠICH MONTÁŽÍ: klimatizácie - vzduchotechnika - alarmy - ezs