alarmsystémy

klimatizácie

centrálne vysávače

PDF

Posted in // klíma / klimatizácie LG

Klimatizácie LG Electronics

Spoločnost LG Electronics, ktorá je svetovým lídrom a technologickým inovátorom v klimatizáciách, predstavuje nové klimatizácie, ktoré zaistia pohodlné, zdravé a ekologické rešenie vykurovania cez zimné mesiace. Naviac ušetria spotrebiteľom stovky EUR za jednu vykurovaciu sezónu.

 

Klimatizácie LG Electronics a my

Naša firma sa od roku 1999 zaoberá montážami klimatizačných zariadení. Dodnes sme pre našich zákazníkov namontovali okolo 2 000 klimatizačných systémov ktoré sú pod našim servisným dohľadom.

klimatizácia LG ART COOL

Na začiatku tejto našej aktivity sme vsadili na perspektívnu firmu Goldstar, ktorá sa po niekoľkých rokoch dynamického rastu stala súčasťou koncernu LG Electronics a už 10 rokov je svetovým lídrom vo výrobe komerčných klimatizačných jednotiek. LG Electronics je globálnym gigantom s výrobou po celom svete, hustou sieťou montážno-servisných zastúpení a premyslenou servisnou logistikou.

Svoje postavenie si LG Electronics vydobila klimatizačnými jednotkami štýlového, príťažlivého vzhľadu v spojení s progresívnou technológiou. Pre dosiahnutie výnimočného štýlu bola klimatizácia LG ART COOL vybavená novým filtračným systémom NEO plasma (klímy LG), antikoróznou úpravou Gold Fin a ďalšími novými funkciami ako je napr. Auto Clean. Výrobková rada 2kW až 5.2kW je vhodná pre menšie obytné priestory, spálne a kancelárie, väčšie priestory a kancelárie chladíme klimatizáciami do výkonu 10kW. ART COOL línia predstavuje vítanú alternatívu ku konvenčnému dizajnu bežne vyrábaných jednotiek iných výrobcov.

Invertery klimatizácií LG Electronics predstavujú špičku v oblasti efektívneho využitia technológie vďaka svojej inovovanej funkcii. Namiesto kompresoru s konštantnými otáčkami je systém Inverter  LG osadený kompresorom s premenlivou rýchlosťou otáčok, čo umožňuje prispôsobiť okamžitý výkon v režime chladenia či kúrenia skutočným potrebám miestnosti.

Prevedenie klimatizácie LG Multi split je najideálnejšie riešenie pre rodinné domy, pretože sa týmto riešením vyhnete nevzhľadnému rozmiestneniu niekoľkých vonkajších klimatizačných jednotiek na fasáde Vášho domu.

LG multisplit klimatizácie umožňujú pripojenie až 5ks vnútorných jednotiek na 1 vonkajšiu klimatizačnú jednotku pričom každá vnútorná jednotka klimatizácie môže byť v ľubovolnom dizajne.

Inverterová kondenzačná jednotka klimatizácie v režime multisplit dodáva len toľko výkonu, koľko je potrebné pre počet klimatizačných jednotiek ktoré sú práve v činnosti.klimatizácia LG ART COOL

Prostredníctvom Inverterovej technológie riadenia výkonu kompresora dosahujú klimatizačné jednotky LG Electronics úsporu až 70% elektrickej energie pri vykurovaní.

Multisplit Iverterové systémy LG dokážu pracovať v rozmedzí 12%-120% nominálneho výkonu v režime chladenia a v rozmedzí 12%-138% nominálneho výkonu v režime kúrenia. Potrubný systém môže mať celkovú dĺžku až 200m, a prevýšenie 30m.

Vďaka týmto vlastnostiam je chladenie a kúrenie s klimatizáciami LG Electronics omnoho rýchlejšie a efektívnejšie.

Viac informácií o klimatizáciách LG Electronics získate na našej stránke www.artcool.sk

PDF

Posted in // klíma / klimatizácie LG

Montáž klimatizácií

Montáži klimatizácie do jestvujúcej miestnosti predchádza správny návrh klimatizačného zariadenia s otimálnym výkonom pre daný priestor, umiestnením zohľadňujúcim vplyv klimatizačných jednotiek na osoby v priestore a výberom dizajnu ktorý čo najvhodnejšie zapadá do daného priestoru. Klimatizačné jednotky  smú inštalovať len osoby s príslušnou kvalifikáciou a v súlade so zákonom o nakladaní s látkami poškodzujúcimi ozónovú vrstvu zeme. Po správnom návrhu samotnú montáž zvládnu naši vyškolení pracovníci s minimálnymi zásahmi do jestvujúceho objektu a s úctou voči majetku klienta za niekoľko hodín na 1 miestnosť.

Optimálne je však zvážiť predprípravu inštalačných rozvodov v štádiu výstavby budovy, kedy nemusíte robiť kompromisy pri výbere miesta pre vaše klimatizácie a máte možnosť výberu viacerých prevedení a dizajnu. Po zrealizovaní omietok a vymaľovaní miestností môžeme pristúpiť k II. etape, t.j. konečnému osadeniu vnútorných jednotiek a sprevádzkovaniu systému.

PDF

Posted in // klíma / klimatizácie LG

Otázky ako si vybrať klimatizáciu a ďalšie?

Ako si vybrať klimatizáciu

Ako si mám vybrať klimatizáciu? Aký design? Tepelné čerpadlo alebo nie? Aká je hlučnosť? A ďalšie otázky.

PDF

Posted in // klíma / klimatizácie LG

Klimatizácie LG ART COOL

Klimatizácie LG ART COOL

Klimatizácia LG ART COOL šetrí elektrinu, vaše peniaze a prírodu. Klimatizácie LG s vymeniteľnými farebnými panelmi a fotografiami. Kľúčové vlastnosti klimatizácie: vysoká účinnosť, optimalizované chladene a vykurovanie, antivírový a antialergénny filter, plazma filter a trojitý filter, antikorózna úprava Gold Fin, kompatibilita s Multi systémom Inverter.

PDF

Posted in // klíma / klimatizácie LG

Klimatizácia LG - DC inverter

Klimatizácie LG ART COOL

Úspora energie až 66% - u klimatizácií s technológiou DC invertoru. LG klimatizácie s DC invertorom vám môžu ušetriť až 57% energie pri chladení a 66% energie pri kúrení. Znížte spotrebu energie, ktorú spotrebuje vaša klimatizácia. Použite klimatizáciu ktorá používa technológiu DC Inverter.

PDF

Posted in // klíma / klimatizácie LG

Klimatizácia LG s NEO plasma filtrom

Klimatizácia LG s NEO plasma filtrom

Medzi kľúčové vlastnosti nástenných klimatizácií LG patrí úspora energie s funkciou Eco Eye, vysoká účinnosť, optimalizované chladenie a kúrenie, antialergický filter, vlhké chladenie, rýchla a jednoduchá inštalácia a Neo-plazmový + trojitý filter.

PDF

Posted in // klíma / klimatizácie LG

Klimatizácia LG Libero

Klimatizácia LG libero

Nástenná klimatizácia od LG s vysokou účinnosťou. Klimatizácie LIBERO sú klimatizačné jednotky s veľkými ventilátormi, ktoré umožňujú pociťovať vzduch až do vzdialenosti 12 metrov. Chladenie je preto rýchlejšie a výkonnejšie a umožňuje vám cítiť sa pohodlne skôr, než sa k vám dostane chladivý vzduch.

PDF

Posted in // klíma / klimatizácie LG

Kde všade sme urobili klimatizácie pre firmy

Klimatizácie LG referencie

zoznam našich referenčných projektov na klimatizácie a vzduchotechniku.

PDF

Posted in // klíma / klimatizácie LG

Klimatizácie v domoch

Už 15 sezónu inštalujeme klimatizačné jednotky do bytov a domov našich zákazníkov. V rodinných domoch sa väčšinou jedná o delené tzv. split systémy v základnom prevedení 1 vnútorná a 1 vonkajšia jednotka, ale dnešné moderné sytémy LG Electronics umožňujú v tzv. multisplit systéme inštaláciu až 5 vnútorných jednotiek na 1 vonkajšiu jednotku v inverterovom prevedení (systémy s plynulo riadeným výkonom kompresora šetriace až 70% energie).
Vo variabilných systémoch LG Electronics je možné pre rôzne miestnosti kombinovať rôzne dizajny a prevedenia vnútorných jednotiek od štandardných nástenných (obr.1) cez nástenné ARTCOOL jednotky v moderných dizajnoch (obr.2) a farebných prevedeniach až po kazetové jednotky, parapetné (obr.3) a podstropné jednotky alebo tiež skryté kanálové jednotky s pripojením na vzduchotechnické rozvody (obr.4).
Ročne nainštalujeme do rodinných domov a firiem klimatizačné systémy v počte okolo 200 ks. Všetky naše klimatizačné systémy máme pod servisným dohľadom.

PRODUKTY

WEBOVÉ STRÁNKY centrálne vysavače CYCLOVAC , klimatizácie LG electronics , zabezpečovacia technika JABLOTRON
CENA KLIMATÍZÁCIE

Porovnajte si ceny klimatizácie

Pomôžeme vám porovnať ceny klím a ich montáže. Nie vždy cenová ponuka na klimatizáciu obsahuje všetko čo potrebujete.

Takisto vám pomôžeme vyznať sa v rôznych cenových ponukách na elektronické zabezpečovacie systémy (EZS), alarmy a kamerové systémy.

Odborným porovnaním ponúk zabránite nepríjemnému prekvapeniu.

Ochrana osobných údajov

KLIMATIZÁCIE LG

KLIMATIZÁCIE LG

www.artcool.sk

centrálne vysávanie CYCLOVAC

www.cyclovac.sk

ZABEZPEČOVACIA TECHNIKA JABLOTRON

www.jablotron.sk

Z NAŠICH MONTÁŽÍ: klimatizácie - vzduchotechnika - alarmy - ezs