alarmsystémy

klimatizácie

centrálne vysávače

PDF

Klimatizácia LG - DC inverter

Klimatizácie LG ART COOL

Úspora energie až 66% - u klimatizácií s technológiou DC invertoru. LG klimatizácie s DC invertorom vám môžu ušetriť až 57% energie pri chladení a 66% energie pri kúrení. Znížte spotrebu energie, ktorú spotrebuje vaša klimatizácia. Použite klimatizáciu ktorá používa technológiu DC Inverter.

Klimatizácia LG - DC inverter

Hlavnou výhodou novej generácie klimatizácií LG Inverter je úspora energie. Vykurovanie klimatizáciou môže ušetriť až 78% nákladov na vykurovanie, v porovnaní s inými elektrickými spôsobmi vykurovania. Čím viac potom užívateľ klimatizáciu používa, tým viac šetrí. Vysoká efektivita je daná novým DC kompresorom, ktorý má až o 66% vyššiu efektivitu v porovnaní s kompresormi, ktoré majú konštantný výkon.

klimatizácia LG DC inverter - šetríte peniaze aj našu planétušetríte peniaze aj našu planétu

Väčšia úspora energie s klimatizáciami LG

Pokiaľ chcete znížiť množstvo energie, ktoré spotrebováva vaša klimatizácia, potrebujete klimatizáciu s technológiou LG invertoru.

Klimatizácia LG - Technológia DC invertoru

Možno, že ste počuli o rozruchu okolo klimatizácií s inverterovou technológiou. Invertory klimatizácií LG sú vrcholom energetickej účinnosti, vďaka inovačnému postupu. Namiesto používania kompresoru s konštantnou rýchlosťou, sa v klimatizáciách používa invertorový systém LG kompresor s variabilnou rýchlosťou. Znamená to, že kapacita chladenia alebo kúrenia klimatizácie sa môže meniť podľa podmienok v miestnosti. Prevádzka jednotiek LG invertoru je tak úspornejšia, účinnejšia a vytvára menej hluku než štandardné zariadenie.

Úspora energie až 66% - u klimatizácií s technológiou DC invertoru

Pre svoj spôsob boja s globálnym otepľovaním, priťahujú tepelné čerpadlá v poslednej dobe veľkú pozornosť vďaka účinkom, ktoré vedú k úspore energie. Predovšetkým tepelné čerpadlá s invertorom majú neporovnateľne vyššiu energetickú účinnosť než jednotky s konštantnou rýchlosťou bez meniča. V dôsledku toho Vám LG výrobky s DC invertorom pomôžu ušetriť až 57% energie pri chladení a 66% energie pri kúrení. Používaním energeticky účinného invertoru môžete prispieť k znižovaniu emisií CO2

PRODUKTY

WEBOVÉ STRÁNKY centrálne vysavače CYCLOVAC , klimatizácie LG electronics , zabezpečovacia technika JABLOTRON
CENA KLIMATÍZÁCIE

Porovnajte si ceny klimatizácie

Pomôžeme vám porovnať ceny klím a ich montáže. Nie vždy cenová ponuka na klimatizáciu obsahuje všetko čo potrebujete.

Takisto vám pomôžeme vyznať sa v rôznych cenových ponukách na elektronické zabezpečovacie systémy (EZS), alarmy a kamerové systémy.

Odborným porovnaním ponúk zabránite nepríjemnému prekvapeniu.

Ochrana osobných údajov

KLIMATIZÁCIE LG

KLIMATIZÁCIE LG

www.artcool.sk

centrálne vysávanie CYCLOVAC

www.cyclovac.sk

ZABEZPEČOVACIA TECHNIKA JABLOTRON

www.jablotron.sk

Z NAŠICH MONTÁŽÍ: klimatizácie - vzduchotechnika - alarmy - ezs