alarmsystémy

klimatizácie

centrálne vysávače

PDF

Montáž klimatizácií

Montáži klimatizácie do jestvujúcej miestnosti predchádza správny návrh klimatizačného zariadenia s otimálnym výkonom pre daný priestor, umiestnením zohľadňujúcim vplyv klimatizačných jednotiek na osoby v priestore a výberom dizajnu ktorý čo najvhodnejšie zapadá do daného priestoru. Klimatizačné jednotky  smú inštalovať len osoby s príslušnou kvalifikáciou a v súlade so zákonom o nakladaní s látkami poškodzujúcimi ozónovú vrstvu zeme. Po správnom návrhu samotnú montáž zvládnu naši vyškolení pracovníci s minimálnymi zásahmi do jestvujúceho objektu a s úctou voči majetku klienta za niekoľko hodín na 1 miestnosť.

Optimálne je však zvážiť predprípravu inštalačných rozvodov v štádiu výstavby budovy, kedy nemusíte robiť kompromisy pri výbere miesta pre vaše klimatizácie a máte možnosť výberu viacerých prevedení a dizajnu. Po zrealizovaní omietok a vymaľovaní miestností môžeme pristúpiť k II. etape, t.j. konečnému osadeniu vnútorných jednotiek a sprevádzkovaniu systému.

PRODUKTY

WEBOVÉ STRÁNKY centrálne vysavače CYCLOVAC , klimatizácie LG electronics , zabezpečovacia technika JABLOTRON
CENA KLIMATÍZÁCIE

Porovnajte si ceny klimatizácie

Pomôžeme vám porovnať ceny klím a ich montáže. Nie vždy cenová ponuka na klimatizáciu obsahuje všetko čo potrebujete.

Takisto vám pomôžeme vyznať sa v rôznych cenových ponukách na elektronické zabezpečovacie systémy (EZS), alarmy a kamerové systémy.

Odborným porovnaním ponúk zabránite nepríjemnému prekvapeniu.

Ochrana osobných údajov

KLIMATIZÁCIE LG

KLIMATIZÁCIE LG

www.artcool.sk

centrálne vysávanie CYCLOVAC

www.cyclovac.sk

ZABEZPEČOVACIA TECHNIKA JABLOTRON

www.jablotron.sk

Z NAŠICH MONTÁŽÍ: klimatizácie - vzduchotechnika - alarmy - ezs