alarmsystémy

klimatizácie

centrálne vysávače

PDF

REKUPERÁCIE KOMFOVENT

KOMFOVENT je obchodná značka pre vzduchotechnické rekuperačné jednotky vyrábané v spoločnosti AMALVA. KOMFOVENT reprezentuje komfort, zdravé vnútorné prostredie, efektivitu a ekonomickú prevádzku. KOMFOVENT zodpovedá za vysokú kvalitu a spoľahlivú prevádzku vyrábaných produktov. Moderné výrobné postupy garantujú technické riešenia VZT jednotiek s vysokou účinnosťou a s dôrazom na riadnu funkčnosť jednotiek.

Ako si správne vybrať rekuperačnú jednotku

 

Zdravá a energeticky úsporná vnútorná klíma

Vzduchotechnická rekuperačná jednotka KOMFOVENT  je navrhnutá na vytvorenie jednoduchého a efektívneho vnútorného systému ventilácie. Primárnym účelom je zabezpečiť komfortné podmienky a zdravé životné prostredie, ktoré je dôležité pre pohodu ľudí.
Vzduchotechnické rekuperačné jednotky KOMFOVENT sú vyvinuté s cieľom vyhovieť požiadavkám škandinávskeho trhu. Skúsenosti získané z týchto oblastí sa aplikujú a využívajú vo vývoji. Vďaka atraktívnemu dizajnu s použitím najlepších materiálov a najnovších technológií umožňujú jednotky KOMFOVENT udržať nízke prevádzkové náklady, sú bezpečné, spoľahlivé a s dlhou životnosťou. Jednotky sú dodávané s kompletnou automatickou reguláciou. Moderný ovládač je intuitívny a ľahko ovládateľný, čo umožňuje flexibilné nadstavenie prevádzkových parametrov a funkcií užívateľom.

Rekuperačné jednotky DOMEKT

Bytové vetranie so vzduchotechnickými jednotkami série KOMFOVENT DOMEK je ideálnym riešením nielen pre nové byty a domy ale tiež pre rekonštrukcie existujúcich priestorov. Dané rekuperačné jednotky spĺňajú požiadavky pre pasívne a nízkoenergetické domy čoho dôkazom je certifikát Passive House Institute.

Jednotky sú vybavené rekuperátormi, ktoré využívajú teplo odvádzaného vzduchu k predohrevu privádzaného chladného vzduchu. Jednotky s rotačnými rekuperátormidosahujú tepelnú účinnosť 85%, jednotky s dvojitými doskovými rekuperátormi dosahujú tepelnú účinnosť až 90%.

Jednotky s nízkymi prevádzkovými nákladmi a s nízkou hlučnosťou majú minimálny dopad na životné prostredie a tiež svojou prevádzkou zabezpečujú komfort vo vetranom priestore.

Extra malé rozmery kompaktných jednotiek zabezpečujú ľahkú a rýchlu montáž. K dispozícii sú tiež jednotky s možnosťou inštalácie do kuchynskej linky.

Vzduchotechnické jednotky sú plne pripravené k prevádzke, majú integrované automatické ovládanie systémom PLUG & PLAY( napájací kábel je ukončený zástrčkou).

Funkcie a výhody rekuperačných jednotkiek DOMEK:
• Zdravá vnútorná klíma – čistý a čerstvý vzduch vo vnútornom priestore.
• Nízka spotreba energie
• Efektívne energetické využitie tepla – Tepelná účinnosť až do 90%
• Jednoduchá inštalácia, extra kompaktné rozmery a univerzálne strany obsluhy
• Tichá prevádzka
• Priateľské, jednoduché a pohodlné automatické ovládanie.
• Dve funkcie v jednom: vetranie priestoru a tiež odvod znehodnoteného vzduchu pomocou digestora v kuchyni

 

 

 

 

 

 

 

PRODUKTY

WEBOVÉ STRÁNKY centrálne vysavače CYCLOVAC , klimatizácie LG electronics , zabezpečovacia technika JABLOTRON
CENA KLIMATÍZÁCIE

Porovnajte si ceny klimatizácie

Pomôžeme vám porovnať ceny klím a ich montáže. Nie vždy cenová ponuka na klimatizáciu obsahuje všetko čo potrebujete.

Takisto vám pomôžeme vyznať sa v rôznych cenových ponukách na elektronické zabezpečovacie systémy (EZS), alarmy a kamerové systémy.

Odborným porovnaním ponúk zabránite nepríjemnému prekvapeniu.

Ochrana osobných údajov

KLIMATIZÁCIE LG

KLIMATIZÁCIE LG

www.artcool.sk

centrálne vysávanie CYCLOVAC

www.cyclovac.sk

ZABEZPEČOVACIA TECHNIKA JABLOTRON

www.jablotron.sk

Z NAŠICH MONTÁŽÍ: klimatizácie - vzduchotechnika - alarmy - ezs